Home

Zeszyty Komiksowe 35

Można już zamawiać najnowszy numer Zeszytów Komiksowych poświęcony nestorowi polskiego komiksu – Henrykowi Jerzemu Chmielewskiemu.

Zeszyty Komiksowe 34

24-25 września 2022 odbył się kolejny, 33. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, podczas którego premierę miał już 34. numer „Zeszytów Komiksowych„, zatytułowany „Ekranizacje”. Numer jest już dostępny w naszym sklepie.

Zeszyty Komiksowe 33: Animal studies

26 maja 2022 podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa odbywającego się razem z Warszawskimi Targami Książki będzie miał premierę najnowszy, 33. numer „Zeszytów Komiksowych”, poświęcony animal studies. Numer można już zamawiać w naszym sklepie.

Parafie ewangelickie w Wielkopolsce w XIX-XXI wieku. Historia, tożsamość i polityka pamięci na polsko-niemieckim pograniczu

Kolejna książka prof. Olgierda Kieca – od kilkudziesięciu lat zgłębiającego dzieje protestantyzmu w Polsce i na pograniczu polsko-niemieckim – jest już w dystrybucji.

O strajku, „Manifeście Lipcowym”, Jastrzębiu i tym, co się tam działo do stanu wojennego opowiada Tadeusz Jedynak

To kolejna książka, tym razem poświęcona ważnej postaci ruchu solidarnościowego – Tadeuszowi Jedynakowi, przygotowana przez Jarosława J. Szczepańskiego, dostępna w naszym sklepie. Zapraszamy!

Wojna gwiazd

Najnowsza książka, tym razem poświęcona rodzimemu fandomowi „Gwiezdnych wojen” – Wojna gwiazd. Opowieść o genezie polskiego fandomu „Gwiezdnych wojen” Jakuba Turkiewicza, trafiła już do naszego sklepu.

Zeszyty Komiksowe o zinach

Najnowszy numer „Zeszytów Komiksowych” poświęcony zinom jest już w sprzedaży. Numer zawiera dodatek: 6 błędów najczęściej popełnianych przez początkujących rysowników komiksowych i jak je naprawić Tomasza Spella.  

Komiks. Okolice (auto)biografii

Ukazał się drugi tom Wykładów Poznańskiej Dyskusyjnej Akademii Komiksu: Komiks. Okolice (auto)biografii.

Grzegorz Ciechowski – oblicza autorskości

Książka Sylwii Gawłowskiej poświęcona Grzegorzowi Ciechowskiemu jest już dostępna w naszym sklepie.

Komiks i mit

Dostępna jest już nowa książka Pawła Gąsowskiego Komiks i mit – tradycyjnie w naszym sklepie w promocyjnej cenie.